Hakkımızda

Black Horse İzmir

Medikal tekstil alanında 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimize eksiksiz ve verimli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Black Horse Medical&Textile ile müşterilerimizle kurduğumuz duygusal ve samimi bağı; taviz vermeden kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarımızdan müşterilerimize kadar her alanda dürüstlük çerçevesinde sürdürmekteyiz.

Black Horse Medikal Tekstil, Üniforma, Donanım ve Medikal tekstili sektörüne yıllardır devam eden Black Horse Medikal Tekstil, kuruluşundan bu yana sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ve güvenilirliği ile sektörün önde gelen sağlık tekstili ve personel iş kıyafetleri firmalarından biri olmayı başarmıştır. Müşterilerimize daima en yüksek kalitede, ekonomik ve hızlı hizmeti sunmayı gaye edinmiş olan Black Horse Medikal Tekstil, sağlık ve personel iş kıyafetleri isteyen herkesin ilk seçeneği haline gelmiştir.

Kurulduğu andan bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte modayı yakından takip eden Black Horse Medikal Tekstil, değerli müşterileriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir.

Uzun yıllar personel iş kıyafetleri sektöründe çalışarak tecrübe sahibi olan büyük ve dinamik ekibimiz, uygun fiyat politikamız, geniş ürün gamımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Black Horse Medikal Tekstil olarak sizlere güvenli ve kaliteli işçilik ile hızlı teslimat yapıyoruz. Global ağımız ile yurtdışında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Personel iş kıyafetleri farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Black Horse Medikal Tekstil, geniş ürün seçenekleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin personel iş kıyafetleri ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

Yükleniyor...